Neden Sevdim | Sohbet Siteleri, Chat Odaları, mIRC

Neden Sevdim

Neden Sevdim

Neden Sevdim?

Sohbetyurdu sitemizin bugün ele alacağı konu, aşk konusu. Neden sevdim seni deriz ya sevdiğimiz insana. İşte bir şeyler karalayalım istedik.

Neden sevdim, sohbet, sohbet odaları, sohbet siteleri, bay sohbet, bayan sohbet kelimeleri bugün işleyeceğimiz konunun ana temasını oluşturacak.

 

Nasıl mı sevdim seni?

Herkese yol, sana sol yanımı verecek kadar desem az olur galiba. Kimse için değişmeyen ve değişmek zorunda kalmayan ben, tüm dikenli yolları sana çıkan bir adam olmuştum sonunda.

Niye mi sevdim seni?

Çünkü ben ölümün oğluydum, sen hayatın kadınıydın. Gel işte bak otur şuraya ve dinle diyeceklerimi. Ben sende kendimi gördüm de sevdim. Ben sendeki gözlerimle bendeki gözlerini bir saydım.

Açılan her kapıdan sen geleceksin diye meraklı gözlerle baka kaldım. Gelmedin diye ağıtlar yaktım. Uçurumun dibindeyim dedim kendi kendime. Diyor ya şair.. Sen Araf’ta infazım, sen uçurumdan atlayınca özgürlüğüm, sen yağmurdan sonraki rengarenk gök kuşağım diye..

Sana duygularım aşk mı diye de düşündüm, aşk olsaydı yalan olmazdı değil mi?

Sen zor günlerimde rastladığım çarem gibi oldun. Dilimden düşmeyecek bir şarkı gibi girdin hayatıma.

Sohbet etmek isterdim saatlerce, olmadığın zamanlarda. Şimdi bir resim çerçevesi var hayalimde, içinde resminin olduğu bir çerçeve. Bakıyorum saatlerce, dakikalarca. Belki de günlerce bakacağım. Geleceğin, bana geleceğin o muhteşem gün için yaşıyor olmak bile mutluluk verici.

Neden Bağlandım?

Manasız gözlerle baktığım umutsuz şu hayatın nesine bağlıydım ki bilemedim. Ta ki sen çıkıp ta hayatımın ortasına kadar oturana kadar. Nilüfer diyor ya şarkısında; Caddelerde rüzgar, aklımda hep aşk var.. O da özlüyormuş benim birtanem, hep ağlıyormuş ben olmayınca.. Der gibisin, ya da der olmanı o kadar çok istemiştim ki.. Neden bağlandım diye günlerce soru sorsam da kendime, cevabı hazırdı aslında.

Gözlerin bu kadar güzel olmak zorunda mıydı?

Ya da bu kadar güzel bakmak zorunda mısın bana?

Belki bu umutlanmak beni sana aşık etti, bilmiyorum. Yanımda olup bana istediğim özgürlüğü yaşatmanı da çok istiyorum. Bu belki aşkın içinde çok ayrıcalık, ya da çok bambaşkalık olacak ama istiyorum işte seni, iliklerime kadar istiyorum, istediğim kadar istiyorum, istedikçe istiyorum..

Allah’ına kadar seviyorum diyerek sevmek.. Dibine kadar aşık olmak isterdim belki de. Fütursuzca ve kıyamet kopana kadar seninle olmayı seçerdim, seçme şansım  olsaydı eğer.

Neden sevdim diyecek kadar soru sorma şansım var mı bilmiyorum kendime ama, bir şarkı olup dudaklarımdan bir sevda nağmesi gibi dökülmeni öyle istemiştim ki, istiyorum bunu hala. Ben ki yaşamıştım o saçma sapan sensizliği, daha ne kadar acı çekebilirdim ya da ne kadar dilenebilirdim senden bir parça ben olmanı istemeyi?

Niçin Sen?

Şu yüzden sen. Seninle biz olacaktık. Seninle biz olabilme şansımız vardı, hala var. Tut ki karnım aç, susuzum sensiz, tut ki sevdamın adı sen, soyadı ben. Ya da niçin sen diyorum.

Kimliksiz düşler görmek istemediğim için sen, cebimdeki kelimeleri karanlık sokaklara saçacak kadar sen, senden kaçamayacak kadar ben olduğum için.

Bir kuru ekmeği seninle yesem avunurdum belki ama sensiz bir parça nefes bile çok pis, çok gereksiz, çok saçma sapan.

Kifayetsiz kalıyorum bazen sana. Yetersiz, az, dağınık, salaş..

Tamamlasan beni kendinle. Umarsızca, korkuların olmadan.

Ve gelsen bana hiç  durmadan, devamlı, yasaksız, tasasız, biperva..

Ve sen bendesin artık diyebilsem, korkusuzca ve şaşkınca..

Gel artık, nedensiz ve soru sormadan.!

Kalem : SubaT

 

 

 

 

 

 

 

30 Eylül 2017 - 18:55

admin

836 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

  Cinsel Sohbet Siteleri

  31 Temmuz 2019

  377 views

  Cinsel Sohbet Siteleri

  Cinsel sohbet siteleri olarak tasarlanmış ve aynı özellik ile uyarlanmış www.sohbetyurdu.net ailesine hoş geldiniz. Evet arkadaşlar bugün ki konumuz olan...

  Mobil Sohbet Dünyası

  24 Temmuz 2019

  294 views

  Mobil Sohbet Dünyası

  Mobil sohbet dünyasi olarak sizlere yep yeni keşifler ve dostluklar elde etmeniz için kurulmuş bir sohbet platformudur. Bu sohbet platformları aracılığı...

  Sohbetin Popüler Adresi

  19 Temmuz 2019

  112 views

  Sohbetin Popüler Adresi

  Sohbetin adresi Türkiye de gelişmekte olan sosyal ağ platformlarıyla beraber bir çok değişikliğe sebep olmustur. Bizlerde kendi projemizi tasarlayıp derleyerek...

  Kızlarla Sohbet Sitesi

  11 Temmuz 2019

  130 views

  Kızlarla Sohbet Sitesi

  Kızlarla Sohbet   Kızlarla Sohbet edip baki arkadaşlık kurmanın en güzel yolu sitemizden geçer. Günümüz çağında insanlar internet üzerinden...


sohbetyurdu.net Türkiyenin En kaliteli sohbet sitelerinden biridir, Hemen seviyeli sohbete katılabilir
arkadaşlık kurma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Neden Biz!

 • Kaliteli
 • Daimi
 • Eglenceli
 • Seviyeli