Mobil Sohbet Dünyası | Sohbet Siteleri, Chat Odaları, mIRC

Mobil Sohbet Dünyası

Mobil Sohbet Dünyası

Mobil sohbet dünyasi olarak sizlere yep yeni keşifler ve dostluklar elde etmeniz için kurulmuş bir sohbet platformudur.

Bu sohbet platformları aracılığı ile binlerce kişiyle tanışma fırsatı yakala…

Mobil sohbet sitesi adı altında açılan ve yenilenen mobil arayüzü ile sohbetin en kolay rahat ve zevkli halini yasamak isteyenlerin tercihi daima www.sohbetyurdu.net olmuştur.

Mobil sohbet dünyası

Bizler tüm aradığınız özellikleri bir araya getirerek, yenilikçi bir teknoloji ile tasarlanmış ve en ideal yerde olduğunuzu farkına varmak için sitemize erişim sağlayabilirsiniz.

Mobil sohbet ağımız içerisinde disiplinli ekip anlayışı ile güvenle sohbet etmenizi sağlayıp, gereken durumlarda size yardımda bulunmak amacıyla hizmet vermekteler.

Samimi olmadığınız kişiler ile özel bilginizi paylaşmanız sizin sorumluklarınız altındadır. Yine buna karşı yardımsever ekibimiz gereken müdahaleyi yapıp uyarılarda bulunmaktadır.

IRC aleminin en vazgeçilmez sohbet sitesi olarak sizlere bir adım daha yaklaşmak amacıyla gün geçtikçe daha da ilerikçi bir teknoloji ile hizmet vermeye devam edeceğiz.

Mobil chat odaları

Mobil chat odaları olarak adlandırdığımız sohbet sitemizde yaklaşık 8 tane oda bulunmaktadır. Bunları sırasıyla şöyle arz etmek istiyorum.

#Sohbet odamız siz değerli kullanıcıların doyasıya vakit geçirip, sohbet edip ve tanışmak adına yaptığı muhabbet odasıdır.

#Radyo odamız yine siz değerli kullanıcıların keyifle müziğin ritmine uyarak eğlendiği ve sohbet ederek site içerisindeki üyelere bir birinden güzel şarkıları dj olan arkadaşlardan isteyip bir birine armağan ettiği keyifli odalarımızdan biridir.

#İslam odamız soru cevap şeklinde sizlere sorulan sorulara cevap vermenizi bekleyen ve bilginize bilgi ekleyebileceginiz tavsiyeler arasında yer alan odamızdır.

#Kelime odamız sizlere kelimeleri bilmece şeklinde sorarak keyifli vakitler geçirmenizi sağlamakta olan eğlenceli odalarımızdan biridir.

#Oyun odamız sizlere eksik kelimeleri sunarak tamamlanızı isteyen eğlenceli odalarımızın en gözde olanlarındandır.

#Test odamız sizlere soruları sorup, 4 tane şık sunup ve cevabı bekleyen keyifli odalarımızdan olarak, ayrıca bilgin olmanızı sağlayan odalarımızdandır.

#Yarışma odamız sizlere bir harf sunarak, yine o harf ile başlayan nesneleri sorarak adeta beyin sporu yapmaktadır.

#Dj odamız ise dj olarak görev yapan arkadaşların ayarlama ve dj hizmeti verdiği odalardan biridir.

Mobil sohbet odaları olarak sizlere hepsinin ayrı ayrı eğlenceli olduğunu görmeniz açısından sitemize davet ederek aramıza katılmanızı dört gözle beklemekteyiz.

Sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu hatırlatırım…

Hemen vakit kaybetmeden sitemize dilediğiniz coğrafyadan erişim sağlayarak kesintisiz bir sohbetin içinde bulabilirsiniz.

Haydi durma yeni arkadaşlar edinmenin en ideal yerinde olduğunu his edeceksin.

Son olarak sitemize getirdiğiniz güzellik için şükranlarımı sunuyor ve hoşça kalin diyorum.

Sitemize erişim sağlamak için lütfen burayı tıklayınız.

24 Temmuz 2019 - 17:01

admin

294 views

5 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

  Cinsel Sohbet Siteleri

  31 Temmuz 2019

  377 views

  Cinsel Sohbet Siteleri

  Cinsel sohbet siteleri olarak tasarlanmış ve aynı özellik ile uyarlanmış www.sohbetyurdu.net ailesine hoş geldiniz. Evet arkadaşlar bugün ki konumuz olan...

  Sohbetin Popüler Adresi

  19 Temmuz 2019

  112 views

  Sohbetin Popüler Adresi

  Sohbetin adresi Türkiye de gelişmekte olan sosyal ağ platformlarıyla beraber bir çok değişikliğe sebep olmustur. Bizlerde kendi projemizi tasarlayıp derleyerek...

  Kızlarla Sohbet Sitesi

  11 Temmuz 2019

  131 views

  Kızlarla Sohbet Sitesi

  Kızlarla Sohbet   Kızlarla Sohbet edip baki arkadaşlık kurmanın en güzel yolu sitemizden geçer. Günümüz çağında insanlar internet üzerinden...

  Kaliteli Sohbet

  30 Mayıs 2018

  204 views

  Kaliteli Sohbet

  Kaliteli sohbet yapmak için Sohbetyurdu.Net sitesini tercih ediniz. Mobil sohbet amacıyla sitemize geldiniz ve karşınıza ilk çıkan kanala girdiğinizde seviyeli...


sohbetyurdu.net Türkiyenin En kaliteli sohbet sitelerinden biridir, Hemen seviyeli sohbete katılabilir
arkadaşlık kurma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Neden Biz!

 • Kaliteli
 • Daimi
 • Eglenceli
 • Seviyeli