Akrep Burcu | Sohbet Siteleri, Chat Odaları, mIRC

Akrep Burcu

Akrep Burcu

Merhabalar

Bugünkü konumuz akrep burcuna dayalı olarak sizlere Akrep burcunun ne gibi özellikler taşıdığından bahsetmiş olacağız.

Öncelikle Akrep burcu 24 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında doğmuş kişilere denmektedir. Kısaca Akrep burcu ;

●Tabiyatı ve Grubu                  : Su, negatif, dişi, sabit

●Yönetici Gezegeni                  : Mars , Plüton

●Renk Seçimleri Tarzları           : Canlı kırmızı, siyah

●Uğurlu Taşı                           : Opal , Lal

●Uğurlu Sayısı (Rakamı)          :  9

●Uğurlu Günü                         : Salı

●Negatif Burcu                       : Boğa

●Metal                                   : Çelik ,demir

●Sevdiği Çiçekleri                   : Kırmızı karanfil, kırmızı gül, ateş çiçeği

●Ağaçlar                                : Ardış, kara çam, selvi

 

Şimdi sizlere Akrep Burcu’nun Kişisel Özelliklerinden bahsedelim.. ;

Akrepler denilince akla ilk olarak gelen sözcük ”Arzuluyorum” olarak geçmektedir ve hiçbir şeyi kesinlikle yarım bırakmazlar. Akrepler bir insanın yalan söyleyip söylemediğini  ne anlatmak istediğini açıkça belirtmek istediği ve isteyip istemediği anlayabilmeniz için Akrep Burcuna sahip kişinin gözlerine bakmanız yeterlidir. Çünkü Akrep burcu’na sahip kişilerin bütün ve hemen hemen her şeyi gözleriyle anlatmaktadır. Çok iyi bir gözlemci oldukları gibi aşırı da zeki  oldukları kesindirler. Akrepler kendilerini beğenmiş ukala insanları kesinlikle sevmezler ve onları aşağılayarak haddini bildirirler. Akrep burcunun bir yanı da aşırı kuşkulu içerisinde olduklarıdır. Onları bir şeye inandırmak hiç de kolay değildir ama inandıkları güvendikleri bir konularda da sonuna kadar hakkını savunurlar. Akrep burcu iş hayatında  çok önemli azimli sabırlı ve özen ile çalışan  bir kişiliğe sahip olduğunu da unutmamak gerekir.Akrep burçları aşk hayatında çok iyi bir partner olduğu gibi cinsel hayatları oldukça renkli geçmektedir ve hayatlarında önemli bir yer tutmaktadır.

Şimdi Akrep burcu insanları nasıl tanıyabilirsiniz  ;

Akrep burcu özelliklerine sahip olan insanların fiziksel yapıları kalın ve düzgün bedenleri bulunur.Yuvarlak yüz hattına sahiptirler.Saçları genellikle koyu renkli dalgalı ve ya kıvırcıktır. Gözleri inanılmaz bir nitelikte çekicilik sergilemektedir. Baktıkları her şeyi etkilemeyi başarabilirler ve bir Akrebi bakışlarından hemen tanıyabilirsiniz. Duyguları çok derin oldukları için aşırı duygusal olarak yaklaşımları bulunabilir. Gizemli yapıları onları her ortamda belli etmektedir. Yoğun sevgi gösterdikleri için aşırı kıskanç birileridir. Hırslı ve azimli bir niteliklere sahip oldukları için hasta olduklarında kolay kolay atlatılmayacak olan hastalıklara sahip olurlar ayrıca kolay kolay hastalık çekmezler çekseler bile hemencecik atlatırlar. Akrep burcunun cinsel istekleri fazla olarak gözlemlenmektedir . Aşırı çekici oldukları için kendilerine bağlanma olasılıkları oldukça fazladır. Acıya dayanıklı kişilerdir kolay kolay pes etmezler. Güvenilir sırdaş  iradeleri güçlüdürler ve beyin güçleri ile kendilerini güçlendirip iyileştirirler.Genellikle mide ve üreme organları bölgesinde rahatsızlık geçirmektedirler ama kolayca atlatabilirler. Evine düşkün birileri oldukları için eşine ve dostlarına sağdık oldukları kesindir.Aşk duyguları çok gizlidir ve kolay kolay kimseye gönül kapılarını açmazlar.Bir Akrep burcu Güçlü ihtirasları ve aşka olan inançları çok fazladır. Yasakları delip geçen müthiş bir sevgilidirler. Bir Akrep ile  beraberlik birliktelik yapmak istiyorsanız  önce sabırlı olaman önemli rol olarak  geçer.Birine aşık olmaları kolay olmaz..İncinmekten çok korkarlar ve kendinizi aşka teslim etmek istemezler.

 

 

21 Eylül 2017 - 12:55

admin

702 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

  Aslan Burcu

  29 Ağustos 2017

  519 views

  Aslan Burcu

  Tanımlayan söz: Kendimi yarattıklarımda arıyorum Olumlu ve yapıcı kullanıldığında: Kendine güvenen ve enerjik, ilham veren, yaratıcı, güçlü bir...


sohbetyurdu.net Türkiyenin En kaliteli sohbet sitelerinden biridir, Hemen seviyeli sohbete katılabilir
arkadaşlık kurma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Neden Biz!

 • Kaliteli
 • Daimi
 • Eglenceli
 • Seviyeli